Jaké jsou záruky při koupi vozu?

95 % námi nabízených vozů skutečně vlastníme a proto jsou velmi důkladně prověřeny z hlediska historie(Car Vertical, Cebia). Technický stav prověřujeme v našem autoservise. Garantujeme právní bezúhonnost námi nabízených vozů – doživotně!

Každé vozidlo prověříme, než ho začneme nabízet. Servisní historii, stav ujetých kilometrů a předchozí havárie prověřujeme u společností Cebia a Car Vertical.

Záruka na původ vozu

  • Poskytujeme právní záruku na původ vozu
  • Prověřujeme Vin vozu
  • Na námi nabízených vozech neváznou žádné nesplacené finanční závazky(leasing,půjčka)
  • Žádné zástavní právo
  • Žádná blokace na dopravním inspektorátě

Kontrola stavu najetých km

Prověřujeme historii našich vozidel včetně stavu najetých km u nezávislé společnosti Cebia.

Cebia prověřuje VIN vozu, stáří vozu, finanční závazky k vozu a na základě zjištěných informací vydává osvědčení Cebia REPORT, které je naše společnost oprávněna vystavit. Dále uvadíme na všech inzertních portálech celé VIN vozu, a proto si můžete i vy sami vše prověřit.

Prodloužená záruka

Prodloužená záruka AutoCheck od společnosti Colonnade insurance S.A. kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného motorového vozidla. Auto Velvex nabízí tři záruční programy( Bronze, Silver, Gold). Jednotlivé záruční programy se liší rozsahem svého krytí a vozidla se do nich kvalifikují stářím a počtem najetých kilometrů. Sjednání záruky je vázáno na nákup vozidla – záruka se uzavírá v den nákupu vozidla, v místě nákupu vozidla. Záruka začíná běžet okamžikem sjednání.